O nás
Divadlo Strom bylo založeno v roce 2017 jako malé divadlo, jehož členové současně působí i v jiných brněnských souborech. Aktuálně se soustředíme na pohádky a komedie. Sídlíme v Brně, kde však nemáme stálou scénu, proto na pozvání jezdíváme hrát do jeho blízkého i dalekého okolí.

Zpět na hlavní stránku
Kontakt:

Jan Říha, Divadlo Strom

Králova 23
616 00 Brno
IČO: 68097972
e-mail: info@divadlostrom.cz

telefon: 733 687 366
Divadlo Strom - Facebook  Divadlo Strom - Youtube
 
Jan Říha - divadlo Strom

Honza Říha

Původní profesí je učitel dramatické výchovy, ale samotným divadlem se baví v podstatě už od střední školy. Kromě herectví pokouší režii a v poslední době také autorskou činnost. Má dvě děti, jeden dům a půl garáže, ve které skladuje jevištní dekorace. Divadlo Strom je pro něj tím, čím je pro koalu blahovičník..
Martina Zitová - divadlo StromMartina Zitová
Jejím největším koníčkem mnoho let je divadlo, kromě Divadla Strom je také členkou Divadla Járy Pokojského. Před sedmi roky založila alternativní základní školu Prameny v Rousínově, kde s dětmi hledá cestu k svobodnému a přirozenému životu. "Rádi si hrajeme, muzicírujeme, tvoříme… Hrát a hrát si je tak mou každodenní náplní a radostí."
Hanka Sklářová - divadlo StromHanka Sklářová
Díky divadlu se cítí sama sebou. Ráda předává radost a dobrou náladu divákům. Divadlo jí současně plní sen být na malinký okamžik někým jiným.
Petr Adamec - divadlo StromPetr Adamec
Divadlu se věnuje od roku 1997 a za tu dobu měl možnost vyzkoušet spoustu různých rolí. Zvířátka, vodníky, blbce i chytráky. Jednou dokonce alternoval v roli prince v pohádce O Šípkové Růžence. Nicméně po představení mu režisér sdělil, že už se nikdy, ale opravdu NIKDY nemá pokoušet hrát prince. A tak Petr zjistil, že nejtěžší je v divadle ztvárnit kladné postavy. Chytré, čestné a odvážné charaktery... Zaplať pánbůh to po něm nikdo nechce.